Гіпсові 3D Панелі

Виготовлення та монтаж гіпсових 3д панелей!

Гіпсові 3D панелі

Ви можете встановити декоративну плитку для оздоблення стін і навіть як покриття для меблів. Рельєфні панелі утворюють стильні поєднання з домашніми аксесуарами – настінним годинником, декоративними панно. У процесі виробництва здійснюється жорсткий контроль якості панелей. Створені з натуральних і міцних матеріалів, стінові плитки прослужать вам довгі роки. Ми знаємо про гіпсові 3D панелі все і готові розповідати вам. Ми допоможемо розібратися у всіх нюансах, що цікавлять. Також ми по праву пишаємося якістю роботи наших установників. У нашому магазині ви можете легко і швидко замовити Гіпсові 3Д панелі за вигідною ціною. Ми гарантуємо чесність у відносинах з клієнтом. Наші менеджери завжди назвуть вам реальні терміни виконання замовлення і попередять про всі нюанси. Будь-які проєкти ми зможемо втілити в життя.

Наша компанія – це вітчизняний виробник тривимірних, інтер’єрних гіпсових панелей, з п’ятирічним досвідом роботи. За цей час ми виконали поставку більш ніж 10 000 замовлень у різні куточки нашої країни. Наші клієнти знають, що продукція, представлена компанією NIKAS – це оздоблювальний матеріал найвищого класу. Вона відповідає міжнародним стандартам і санітарним нормам. У NIKAS ви можете купити гіпсові 3д панелі, виготовлені з використанням найпередовіших технологій.
Чому в Україні обирають 3D-панелі NIKAS

У всьому світі гіпсові 3d панелі для стін популярні не тільки завдяки своєму ефектному зовнішньому вигляду. Так, цей матеріал дає можливість повністю перетворити будь-яке приміщення, надавши йому індивідуальність і особливий стиль. Але високо цінуються й інші якості гіпсового тривимірного декору:

панелі мають тепло- і звукоізоляційні властивості;
гіпс допомагає підтримувати оптимальний рівень вологості в приміщенні;
матеріал легко і надійно кріпиться за допомогою спеціального клею;
панелі не вимагають ідеального вирівнювання стін перед монтажем;
вироби легко ріжуться, свердляться, склеюються;
панелі мають доступну ціну.

Також, вас можуть зацікавити гіпсові молдинги та кутові елементи до них.

Використовуючи наші панелі, ви зможете створити неповторний інтер’єр. При цьому, в будь-якому стилі, починаючи від класичного і закінчуючи ультрасучасним. Моделі “Цеглинки”, “Паралелі”, “Хвилі”, “Скеля” і “Топ-лайн” – найбільш затребувані в наших споживачів, за їхньою допомогою можна домогтися чудових результатів під час оформлення приміщень. Купити гіпсові 3д панелі для стін можна для оздоблення приміщень з нормальною вологістю повітря будь-якого типу і призначення. Квартири, офіси, кафе, ресторани, магазини – матеріал не має обмежень у застосуванні. Гіпс – екологічно чистий і гіпоалергенний матеріал, тому облицьовувати матеріалом можна спальні, дитячі кімнати і навіть палати в лікувальних установах.

Відмінний сервіс вищого рівня

Компанія NIKAS не тільки виробляє чудові тривимірні панелі з гіпсу, а й пропонує високий рівень обслуговування та монтажу виробів . Наші менеджери готові надати допомогу при виборі продукції, надати вичерпну інформацію про її властивості, технології монтажу.