Гіпсові молдинги, гладкі

Більше 3500 гіпсових елементів в асортименті, самий широкий вибір в Україні!

Всі моделі молдингу можуть бути виготовлені у любому розмірі (ширина та висота)
(в каталогу виставлена тільки частина наявних малюнків)

Молдинг з гіпсу

Молдинг – це декоративний елемент у вигляді планки, який служить для перекриття стиків та щілин, зонування простору та надання інтер’єру завершеності та єдиного стильового рішення.

Оформлення стін та стель ліпниною за допомогою гіпсових молдингів – простий та ефективний спосіб декору інтер’єру. Гіпсовий молдинг – це тяга, виготовлена із гіпсу. Як правило, вона невелика у своїх розмірах, у перерізі. Встановлюються декоративні молдинги або на стіну або на стелю. З настінного молдингу часто утворюють рамки. Також молдинг на стіні встановлюють у вигляді горизонтальної лінії.

З одного боку, це допоміжні елементи ліпнини, але з їх допомогою можна зробити успішне дизайнерське рішення всього приміщення. Тому молдинги зазвичай досить плоскі деталі. Встановлюють на стіни їх у вигляді горизонтальних або вертикальних ліній. Вони можуть бути виготовлені за радіусами та лекалами. З молдингів роблять стельові рамки та різні композиції, обрамляють віконні та дверні отвори. Також ці вироби використовуються як додаткові при роботі з іншими видами ліпнини – наприклад, гіпсовими гладкими карнизами та фризами. Композиційне рішення стельової ліпнини з молдингів за його периметром – класичний та безпрограшний варіант

Сучасні моделі є економним способом заміни дорогої ліпнини.

Для виготовлення використовують пластик, пінопласт, поліуретан, дерево та гіпс. Гіпсовий молдинг відрізняється красою, практичністю та довговічністю, він безпечний та пожежостійкий, а також довгі роки зберігає презентабельний вигляд.

Гіпсові молдинги можуть комплектуватися кутовими елементами

Види інтер’єрних молдингів

Сучасні молдинги бувають двох типів:

• гіпсові тяги для обрамлення стелі та стін;

• молдинги із рельєфним малюнком.

За своїм призначенням вироби з гіпсу застосовуються дизайнерами для оформлення:

• арок; віконних та дверних отворів;

• стін; камінів; дзеркал та картин;

• стінових та стельових стиків;

• 3Д-панелей;

• виділення дизайнерських елементів: фотоколажів, панно, ніш.

Гіпсовий молдинг декоративний простий в установці та догляді. Він дозволяє приховати всі некрасиві місця, замаскувати проводку та надає інтер’єру свіжості та композиційної завершеності.

Як правильно підібрати гіпсовий молдинг:

При виборі молдингу для стін або стелі слід дотримуватись простих рекомендацій:

• для невеликих приміщень купуємо гіпсові деталі маленького розміру;

• для кімнат з низькою стелею не слід використовувати широкі масивні молдинги, краще ввести в інтер’єр лиштву або декоративні панелі;

• вибираючи гіпсовий настінний молдинг, важливо пам’ятати, що приміщення не має виглядати перевантаженим.

У нас ви знайдете різні варіанти гіпсового декору для будь-якого приміщення, щоб оформлення інтер’єру стало цікавим заняттям, а результат перевершив усі очікування.

(в каталогу представлена частина з наявних молдингів, більш детальніше можете дізнатися за телефоном - 0730055000)