Гипсові 3D Перегородки

по самій вигідній ціні в Україні - всього 360 грн/шт.

по самій вигідній ціні в Україні - всього 360 грн/шт.

Декоративні гіпсові 3D перегородки

Досягти естетичної привабливості в житловому просторі можна сучасними перегородками з перфорованою текстурою. Декоративний матеріал чудово розбавить нудний, банальний інтер’єр, додасть урочистості, вишуканості в красивий, традиційний стиль. Притягуватиме захоплені погляди, стане ключовим елементом у передпокої, коридорі, вітальні.
Відомий, практичний спосіб використання декоративних гіпсових 3D перегородок візуально розділити простір на зони для роботи та відпочинку. Інше популярне рішення застосування гарного матеріалу в сучасних квартирах – створити незвичайний, чудовий декор у дусі футуризму, авангарду, урбанізму. Виразна, перфорована текстура дозволяє досягти знакової оригінальності, сформувати в котеджі один із екстравагантних, химерних стилів.
Гіпсові 3d перегородки екологічно безпечні, неймовірно практичні, мобільні. Вони чудово наголошують на стильності дитячої кімнати, спальні. Поєднуються зі звичайним декором: журнальними столиками, кріслами, килимовими доріжками, картинами, вазами.

Гіпсові 3Д перегородки в інтер’єрі

Щоб гарантувати особливу привабливість після створення інтер’єрного стилю, потрібно підійти до питання творчо – використовувати декоративні гіпсові 3Д перегородки. За допомогою надійного, сучасного матеріалу можна досягти знакової оригінальності, здивувати дизайнерськими здібностями рідних, близьких.
Варіативність застосування гіпсових 3Д перегородок вражає уяву та обмежується лише фантазією покупця.Декоративний матеріал з яскраво вираженою фактурністю та перфорацією рівних, круглих отворів збирається досить легко з окремих блоків. У готовому виконанні може експонуватися в передпокої, коридорі для підкреслення стильності, встановлюватися у вітальні, кабінеті, щоб позначити інтер’єрну концепцію.
Гіпсовими перегородками 3Д ефектно зонують кімнати, візуально розширюють площу приміщення особливо в квартирах, де відчувається дефіцит квадратних метрів. Висока уніфікація декору дозволяє використовувати окремий матеріал. З гіпсових блоків можна створити панно і розташувати в житловому просторі, згідно з дизайнерською концепцією. Також допоможуть ефектно доповнити інтер’єр 3Д панелі.
Досвід роботи
У нашій команді працюю лише найкращі фахівці, які займаються монтажем гіпсових елементів, вже багато років. На ринку ми зарекомендували себе тільки з кращого боку, сотні задоволених клієнтів, в чому ви можете переконатися, переглянувши відгуки про нашу компанію. Зробивши замовлення у нас – ви не пошкодуєте, отримаєте якість робіт та послуг на високому рівні. При необхідності – можемо зробити вам зразки гіпсових перегородок у різних кольорах, щоб простіше було визначитися з вибором.