МОНТАЖ

компанія NIKAS – на ринку України з 2013 року. Надаємо послуги з монтажу гіпсових панелей та іншої ліпнини у Житомирській та Київській області.

ПІДТРИМКА

Наша Компанія – безкоштовно консультує: монтаж (поклейка) 3д гіпсових панелей, 3д перегородок. При тому зробили замовлення ви у нас чи ні. Ви можете розраховувати на нашу підтримку​

Детальна інформація
Гіпсовий орнамент із гіпсу

EP-23LR

378 грн/шт

Покриття: 

Монтаж:

Щільність: 

Вогнестійкість: 

Виробник:

без покриття

виконуємо 

2,2—2,4 г/см³

не горючий

власне

EP-23LR

Гіпсовий орнамент із гіпсу
378 грн/ШТ

МОНТАЖ

компанія NIKAS – на ринку України з 2013 року. Надаємо послуги з монтажу гіпсових панелей та іншої ліпнини у Житомирській та Київській області.​

Гіпсові орнаменти
Гіпсові орнаменти – це невеликих розмірів виразні елементи лепного декору з гіпсу. Замінювані при оформленні інтер’єрів в якості складових частин отделочных композицій. Орнаменти ідеально підходять практично для будь-яких інтер’єрних стилів і відмінно поєднуються з будь-якими видами гіпсової декоративної лепнини.

Критерії підбору: Гіпсові орнаменти виготовляються за вже наявними шаблонами або ж за індивідуальним замовленням. Звертаємо Вашу увагу на конкретні нюанси, які слід враховувати при виборі декоративних засобів з гіпсу. Щоб вони ідеально вписалися у Ваш інтер’єр: Стиль оформленого інтер’єру – середні одинаково добре поєднуються з вишуканими античними стилями, так і з сучасними мінімалістичними напрямками в дизайні інтер’єрів.

Розміри – якщо Ви віддаєте перевагу узким карнизам, молдингам або фризам, в такому випадку, до них ідеально підійдуть невеликі тонко оформлені засоби. Тоді як для просторових приміщень, наприклад, прикрашених гіпсовими колонами і масивними карнізами – краще всього підійдуть орнаменти, оформлені в художньому стилі.

Форма – якщо у Вас передбачається інтер’єр у рослинних орнаментах, то краще всього вибрати в доповненні до нього середовища, що згадують за своєю формою рослини та квіти, бабочок або із зображенням тварин, наприклад, голови льва.

Для більш строгого в геометричному плані стилю інтер’єру потрібна і більш строга форма орнаментів. Майстри з задоволенням окажуть допомогу в розробці Вашого дизайн-проекту інтер’єру і професійно виконають будь-який, навіть самий ексклюзивний замовлення.

Де використовується: Щоб отримати законний інтер’єр, який гармонійно виглядає, необхідно застосовувати не тільки крупні вироби, але також і мелкий декор з гіпсу. До таких елементів можна віднести засоби. Лепкий гіпсовий орнамент являє собою невеликий, виразний декор, який використовується як частина однієї загальної композиції. Великий асортимент виробів дозволить створити незвичайну композицію, яка підходить для будь-якого стилю. Орнаменти відмінно поєднуються з арками, панно, колоннами і карнізами.