fbpx

Залишити заявку

Також, ви можете оформити замовлення за телефоном: 0730055000 (viber/telegram)

Гипсовая 3D панель 

Гіпсова 3D панель зробила справжній прорив в області дизайну інтер’єру. (Наші Гіпсові 3D панелі) – Абсолютно нове й оригінальне рішення в оформленні стін, що швидко припало до смаку багатьом споживачам. Якщо ви ще не встигли близько познайомитися з цим елементом декору, ми вам розповімо. Як правильно вибрати гіпсові 3D панелі для стін. (Оформлення замовлення 3Д ПАНЕЛЕЙ) Уміло використовувати їх в інтер’єрі свого будинку. Ймовірно, через те, що монтаж дуже складний, фахівців по Україні мало. Тому під час вибору фахівця з монтажу гіпсових панелей обов’язково запитайте у нього портфоліо.

Панелі Гіпсові 3Д – це плити квадратної або прямокутної форми. Лицьова сторона панелі може повторювати абсолютно будь-який орнамент або імітувати різні матеріали. Тильна сторона плити, як правило, плоска. Плита з плоским тильним боком розміром 50*50 см, має вагу близько 4,5 кг.

3Д панель створили і розробили в США 2008 року. Дуже швидко цим нововведенням зацікавилася Європа, а потім підхопили і країни СНД, зокрема й Україна. Уже 2011 року на території країни з’явилося перше власне виробництво. Екологічно чисті, негорючі гіпсові 3D панелі фабричної якості. В середньому, вартість близько 350 гривень за квадратний метр і це можна вважати не високою ціною за такий товар.
Технологія виробництва

3D панель з гіпсу виготовити, насправді, не являє собою нічого надприродного. Рекомендується використовувати гіпс Г-10, який є дуже пластичним і негорючим. Він надає готовому виробу міцності та стійкості до ударів. Деякі виробники додають у гіпсову суміш спеціальні пластифікатори або фіброволокна. Під час заливки суміші, матриця трохи вібрує.

Далі йде процес сушіння. Формам дають настоятися 20-30 хвилин, після чого панелі витягують і відправляють на подальше сушіння в приміщення. Після повного висихання – виріб вважається готовим. Звісно, весь процес частково автоматизований і всі пропорції суворо дотримуються. А якість поверхні і країв фабричних панелей завжди на вищому рівні.

Звичайно ж, краще купити 3D панелі у перевірених виробників. Наша команда, з радістю, вас безкоштовно проконсультує по всіх необхідних питаннях і матеріалах. Телефонуйте просто зараз +380730055000.